Srpen 2012

A Day To Remember

31. srpna 2012 v 19:27 | and.jean.rew
Po nějaké době jsem zase tu :) a přináším Vám sem se sebou písničku od A Day To Remember jménem Have Faith In Me.

***
Užijte si posledních pár dní prázdnin (ti co budou ještě studovat ;) ) jak jen to půjde. Dneska to moc asi nešlo, když bylo tako vé počasí, ale snad se to vybere. Ahoj a děkuji, že navštěvujete můj blog! ;)

Už se to blíží!

23. srpna 2012 v 12:20 | and.jean.rew
Ahoj všici! Jaký máte pocit z toho, že se už blíží škola (tedy jak pro koho :) ) ? Ten týden a něco uteče jak voda, teda alespoň pro mě :-/. A pocity jsou smíšené. No, uvidíme, jaký to bude.
Na dnešek jsem vybrala song od Violent Soho pod názvem Jesus Stole My Girlfriend. Nesouvisí to s tím, co jsem psala na začátku, ale je to pěkná písnička. Užijte si zbytek prázdnin, dovolených... jak to půjde. Naberte hodně energie a pozitivní nálady. Nezmrzačte se... A já se s vámi pro dnešek opět loučím :)


Pierce the Veil

8. srpna 2012 v 16:59 | and.jean.rew
Našla jsem další nějakou písničku a tak mě napadlo, že bych jí sem mohla hodit. Tak přeji všem, co chodí na můj blog příjemný zbytek odpoledne :) a užívejte si poslední týdny prázdnin! :)

Automatic LoveLetter

4. srpna 2012 v 20:51 | and.jean.rew
Automatic LoveLetter - Heart Song
Zpívá Juliet Simms :)

The Wanted

3. srpna 2012 v 21:18 | and.jean.rew
Omlouvám se za menší pauzu :). Mám brigádu ze které přijdu pozdě odpolede, jsem utahaná a nemám náladu na počítač. A tak jsem jdu dát alespoň song od The Wanted - Chasing The Sun